تبلیغات
پایگاه اطلاع رسانی رایه العباس

پایگاه اطلاع رسانی رایه العباس
قالب وبلاگ

توصیه‌ى من همین توصیه‌هاى همیشگى است. معتقدم این یك وظیفه است براى ما، همچنان كه یك حقى است متعلق به ما. از این حقمان بایستى استفاده كنیم و این وظیفه را انجام دهیم. معتقدم هم هستم كه این كار مثل نماز، هرچه به اول وقت نزدیكتر باشد، على‌الظاهر فضیلتش بیشتر است. نه اینكه بخواهم نسبتِ به شرع بدهم، بگویم شرعاً اینجور است - مثل اینكه در نماز اینجور است - به حسب نگاه عقلائى، انسان روز جمعه وقتى اول وقت بیاید این كار را انجام بدهد، فكرش آسوده است كه وظیفه را انجام داده، بعد میرود سراغ كارهاى دیگرش میرسد؛ برخلاف اینكه بگذارد آخر وقت، كه هم پاى صندوقها شلوغ میشود، هم احتمال توفیق پیدا نكردن پیش مى‌آید، هم نگرانى و دغدغه وجود دارد كه كِى بروم، كِى نروم. بنابراین اول وقت بیایند، به هر سى نفر هم رأى بدهند؛ نام سى نفر را بنویسند. مردم عزیزمان سعى كنند این كار را با احساس حجتى بین خودشان و خداى متعال انجام بدهند و ان‌شاءاللَّه قصدشان را خالص كنند.

http://farsi.khamenei.ir/themes/fa_def/images/ver2/li_star_1.gif كامران نجف‌زاده: میخواستم بپرسم اهمیت این دوره از انتخابات را نسبت به دوره‌هاى قبل در چه مى‌بینید؟

http://farsi.khamenei.ir/themes/fa_def/images/ver2/li_star_2.gif البته میدانید كه انتخابات همیشه براى كشور ما و نظام جمهورى اسلامى حائز اهمیت بوده؛ چون همیشه تعیین كننده است، همیشه نشانه‌ى یك حقیقتى در داخل كشور ماست؛ كه این براى دوستان ما در دنیا و نیز براى دشمنان ما پیامهائى دارد. بنابراین همیشه همین جور است. هر وقت این خصوصیت بیشتر بود، اهمیت بیشتر میشود؛ امروز از آن وقتهاست. اولاً سى و سه سال از پیروزى انقلاب میگذرد. در انقلابهائى كه در دنیا وجود داشته، با گذشت این زمان، مردم خسته شدند، دلزده شدند، راه‌ها عوض شده، هدفها تغییر پیدا كرده. ملت ما در طول این زمان، با یك عزم راسخى، حركت مستقیمى را تا امروز ادامه داده؛ این خیلى حادثه‌ى مهمى است. بعد از سه دهه، سرِ سى و سه سالگى نشان بدهد كه باز همان خصوصیت را دارد. وانگهى این روزها اشتلم علیه ملت ایران زیاد است؛ میشنوید دیگر، مى‌بینید. این قدرتهاى استكبارى كه در خیلى جاها شكست خورده‌اند و سیلى خورده‌اند، دلشان میخواهد كه با هیاهوئى، خودشان را از تك و تا نیندازند. این هیاهو را درباره‌ى چه به كار ببرند؟ مسئله‌ى ایران یك مسئله‌ى برجسته است؛ لذا در مسئله‌ى ایران هى هیاهو میكنند؛ مسئله‌ى تحریم، مسئله‌ى حقوق بشر و از این حرفهائى كه تكرار میكنند. لذا چون جنجالها زیاد است، چون تهدیدهاى لفظى و زبانى علیه ملت ایران زیاد است، لذا ملت ایران در این دوره جایگاه حساسترى دارد و میتواند بهتر حرف بزند؛ حرف زدن با عمل. میدانید بهترین حرف زدنها، بهترین گفتنها، گفتن با عمل است. ملت میتواند عمل كند. لذاست كه امروز هرچه بیشتر پاى صندوقها بیایند، براى كشور مفیدتر است؛ هرچه با شور و نشاط و انگیزه‌ى بیشترى بیایند، براى آینده‌ى كشور مفیدتر است، براى آبروى كشور بهتر است، براى حفظ امنیت و مصونیت كشور مفیدتر است. اهمیت این دوره به این خاطر است. ان‌شاءاللَّه همه‌تان موفق باشید. زنده باشید.

پس حکم شرعی اینه که حتما حضور پیدا کنید و به آنچه که می شناسید رای بدهید. اینکه چه کسی چقدر خوبه رو کسی نمی دونه. بدترین و بهترین انسانها وارد این مجلس شدند ولی ضربه ای نتونستند بزنند، تو نگران خودت باش که فردای قیامت شاید با یقین به فردی رای نداده باشی ولی با یقین به مجلس اسلامی رای دادی و این حضور مهمه. مسئله ای که تمام علما و بزرگان و گل سر سبدشون یعنی مقام عظمای ولایت انتظار دارند. فقط همین

سعی کنید در این ایام هم گوش شما حکمت بشنود و از اینکه موارد انحراف یرو از طریق سایت و اس ام اس و حرف زدند منتقل کنید اجتناب کنید، فردای قیامت مسئول هستی.

بعضی ها هم در مورد برخی از این لیستها گفتند که اگر به این لیست رای ندهید مجلس همانند مجلس ششم یا چندم میشه و این مهم نیست.

"اگر اعلام کنند که مست گیرند *** در شهر هر آنچه هست گیرند" اگر بخواهیم در مورد افراد حرف بزنیم، حرف زیاده. جرات نکردند یکبار رئیس جمهور رو بیاورند و ازش سوال کنند، فقط گفتند هیس.

پس تو برای چی اونجا تو مجلس نشستی. خدا کند که این قانون تصویب بشه که تعیینن رئیس جمهور به عهده مجلس باشه که این کار هم اساسی تر است و هم قدرت مجلس بیشتر می شود. در این شرایط مجلس می تواند به حرکات رئیس جمهور و جابجایی ها واکنش نشان بده و سوال کنه و حرکات را زیر نظر بگیره.

السلام علیک یا ابالمهدی یا حسن بن علی ایها الزکی العسکری علیه السلام

 

ای تجلی کننده دلها *** وی تسلی دهنده دلها

ای تولای رحمت و کثرت *** وی به دست تو عزت و ذلت

ای کلید بهشت در مشتت *** عالمی ساکن دو انگشتت

ذات را آیت صفاتی تو *** خلق را کشتی نجاتی تو

حجت ده امام یعنی تو *** ذکر برد و سلام یعنی تو

ای سلام رسول منحصرت *** همه اهل بین منتظرت

تویی آرام بخش هر عهدی *** حسن بن علی ابالمهدی (ارواحنا له الفداء)

ای تو حُسن های بی همتا *** برگزیده ز خالق یکتا

تو تجلی نور زهرایی *** بازتاب سرور زهرایی

هم سراپای مصطفی داری *** هم تولای مرتضی داری

ما که احباب حیدری هستیم *** دوستداران عسگری هستیم

آینه دار مجتبایی تو *** حسن دوم خدایی تو

شمس تابان عالمینی تو *** هشتمین سوره حسینی تو

همه عالم به زیر سایه تو *** سوره تو، مهدی است آیه تو

تو علاج تمام غمهایی *** پرتو صبح روشناهایی

تو نیایی ثمر نمی آید *** ماه زاده پسر نمی آید

تو نیایی سحر نمی گردد *** فجر صبح ظفر نمی گردد

بی تو اجرا نمی شود عهدی *** تا نیایی نمی رسد مهدی (عج)

در تو پنهان ودیعة الزهرا *** در تو پیدا حقیقة الزهرا (سلام الله علیها)

معدن شان و عزتی آقا *** مهد قرآن و عترتی آقا

زهد مرهون بندگی شماست *** ساده ساده زندگی شماست

از عنایات تو همین یک بس *** با تو حاجت روا شود هر کس

سائل لطف بی کران داری *** هر دلی را تو جمکران داری

این همه خوبی از تو اما من *** بدم ای دومین امام حسن علیه السلام

من بدی می کنم به تو بارز *** تو به رویم نیاوری هرگز

تو کرم می کنی و می بخشی *** نظرم می کنی و می بخشی

از تو من کاظمین می خواهم *** تحف کوی حسین می خواهم

کی شود خود صدا کنی ما را *** زائر سامرا کنی ما را
طبقه بندی: حاج منصور ارضی، 
[ دوشنبه 15 اسفند 1390 ] [ 03:42 ب.ظ ] [ علی اکبر مختاری ]
.: Weblog Themes By WeblogSkin :.
درباره وبلاگ


این وبلاگ متعلق به محبان اهل بیت است. من این وبلاگ رو به حمایت از مداح اهل بیت حاج محمود کریمی نوشتم. فقط و فقط به خاطر این که به ایشان علاقه دارم.

این وبلاگ متعلق به تمام محبان اهل بیت - علیهم السلام - می باشد و فقط برای استفاده مردم و بازدیدکنندگان میباشد


حتما از وب سایت فطرس (مرکز دانلود مداحی های حاج محمود کریمی) دیدن فرمایید

آخرین مطالب
لیست آخرین مطالب
آمار سایت
بازدیدهای امروز : نفر
بازدیدهای دیروز : نفر
كل بازدیدها : نفر
بازدید این ماه : نفر
بازدید ماه قبل : نفر
تعداد نویسندگان : عدد
كل مطالب : عدد
آخرین بروز رسانی :
امکانات وب

وبلاگ هواداران حاج محمود کریمی
 دلنوشته های منتظران ظهور