تبلیغات
پایگاه اطلاع رسانی رایه العباس

پایگاه اطلاع رسانی رایه العباس
قالب وبلاگ


عبدالرحمن نظام‌اسلامی:
صبح عالى بخیر. صمیمانه سلام عرض میكنیم حضور رهبر فرزانه‌ى انقلاب. چون انتخاباتِ امسال متفاوت‌تر از همیشه است، فكر میكنم گفتگوى ما هم قدرى با سالهاى قبل فرق میكند. نمایندگان دو نسل از رسانه‌ى ملى خدمتتان رسیده‌اند تا عرض ادب كنند. جنابعالى همیشه جزو پیشگامان حضور در ساعات اولیه‌ى رأى دادن هستید. به عبارتى، با شروع رسمى ساعت 8 صبح، همواره ملت ایران حضرتعالى را در پاى صندوق سیار 110 زیارت كرده‌اند. در این لحظات حساس كه مردم آمده‌اند حماسه‌ى بیست و دوم بهمن را وصل كنند به حماسه‌ى دوازده اسفند، چه توصیه‌اى براى آنها دارید؟

http://farsi.khamenei.ir/themes/fa_def/images/ver2/li_star_2.gif بسم‌اللَّه‌الرّحمن‌الرّحیم. من از شما آقایان خبرنگارها هم مثل بقیه‌ى قشرهائى كه براى انتخابات زحمت كشیدند، صمیمانه تشكر میكنم. شماها هم نقش زیادى داشتید و دارید در توجه دادن به اهمیت این پدیده و حادثه‌اى كه هر یكى دو سال یك بار در كشور ما تكرار میشود. ان‌شاءاللَّه خسته نباشید و موفق باشید.


توصیه‌ى من همین توصیه‌هاى همیشگى است. معتقدم این یك وظیفه است براى ما، همچنان كه یك حقى است متعلق به ما. از این حقمان بایستى استفاده كنیم و این وظیفه را انجام دهیم. معتقدم هم هستم كه این كار مثل نماز، هرچه به اول وقت نزدیكتر باشد، على‌الظاهر فضیلتش بیشتر است. نه اینكه بخواهم نسبتِ به شرع بدهم، بگویم شرعاً اینجور است - مثل اینكه در نماز اینجور است - به حسب نگاه عقلائى، انسان روز جمعه وقتى اول وقت بیاید این كار را انجام بدهد، فكرش آسوده است كه وظیفه را انجام داده، بعد میرود سراغ كارهاى دیگرش میرسد؛ برخلاف اینكه بگذارد آخر وقت، كه هم پاى صندوقها شلوغ میشود، هم احتمال توفیق پیدا نكردن پیش مى‌آید، هم نگرانى و دغدغه وجود دارد كه كِى بروم، كِى نروم. بنابراین اول وقت بیایند، به هر سى نفر هم رأى بدهند؛ نام سى نفر را بنویسند. مردم عزیزمان سعى كنند این كار را با احساس حجتى بین خودشان و خداى متعال انجام بدهند و ان‌شاءاللَّه قصدشان را خالص كنند.

http://farsi.khamenei.ir/themes/fa_def/images/ver2/li_star_1.gif كامران نجف‌زاده: میخواستم بپرسم اهمیت این دوره از انتخابات را نسبت به دوره‌هاى قبل در چه مى‌بینید؟

http://farsi.khamenei.ir/themes/fa_def/images/ver2/li_star_2.gif البته میدانید كه انتخابات همیشه براى كشور ما و نظام جمهورى اسلامى حائز اهمیت بوده؛ چون همیشه تعیین كننده است، همیشه نشانه‌ى یك حقیقتى در داخل كشور ماست؛ كه این براى دوستان ما در دنیا و نیز براى دشمنان ما پیامهائى دارد. بنابراین همیشه همین جور است. هر وقت این خصوصیت بیشتر بود، اهمیت بیشتر میشود؛ امروز از آن وقتهاست. اولاً سى و سه سال از پیروزى انقلاب میگذرد. در انقلابهائى كه در دنیا وجود داشته، با گذشت این زمان، مردم خسته شدند، دلزده شدند، راه‌ها عوض شده، هدفها تغییر پیدا كرده. ملت ما در طول این زمان، با یك عزم راسخى، حركت مستقیمى را تا امروز ادامه داده؛ این خیلى حادثه‌ى مهمى است. بعد از سه دهه، سرِ سى و سه سالگى نشان بدهد كه باز همان خصوصیت را دارد. وانگهى این روزها اشتلم علیه ملت ایران زیاد است؛ میشنوید دیگر، مى‌بینید. این قدرتهاى استكبارى كه در خیلى جاها شكست خورده‌اند و سیلى خورده‌اند، دلشان میخواهد كه با هیاهوئى، خودشان را از تك و تا نیندازند. این هیاهو را درباره‌ى چه به كار ببرند؟ مسئله‌ى ایران یك مسئله‌ى برجسته است؛ لذا در مسئله‌ى ایران هى هیاهو میكنند؛ مسئله‌ى تحریم، مسئله‌ى حقوق بشر و از این حرفهائى كه تكرار میكنند. لذا چون جنجالها زیاد است، چون تهدیدهاى لفظى و زبانى علیه ملت ایران زیاد است، لذا ملت ایران در این دوره جایگاه حساسترى دارد و میتواند بهتر حرف بزند؛ حرف زدن با عمل. میدانید بهترین حرف زدنها، بهترین گفتنها، گفتن با عمل است. ملت میتواند عمل كند. لذاست كه امروز هرچه بیشتر پاى صندوقها بیایند، براى كشور مفیدتر است؛ هرچه با شور و نشاط و انگیزه‌ى بیشترى بیایند، براى آینده‌ى كشور مفیدتر است، براى آبروى كشور بهتر است، براى حفظ امنیت و مصونیت كشور مفیدتر است. اهمیت این دوره به این خاطر است. ان‌شاءاللَّه همه‌تان موفق باشید. زنده باشید.
طبقه بندی: امام خامنه ای، 
[ دوشنبه 15 اسفند 1390 ] [ 04:41 ب.ظ ] [ علی اکبر مختاری ]
.: Weblog Themes By WeblogSkin :.
درباره وبلاگ


این وبلاگ متعلق به محبان اهل بیت است. من این وبلاگ رو به حمایت از مداح اهل بیت حاج محمود کریمی نوشتم. فقط و فقط به خاطر این که به ایشان علاقه دارم.

این وبلاگ متعلق به تمام محبان اهل بیت - علیهم السلام - می باشد و فقط برای استفاده مردم و بازدیدکنندگان میباشد


حتما از وب سایت فطرس (مرکز دانلود مداحی های حاج محمود کریمی) دیدن فرمایید

آخرین مطالب
لیست آخرین مطالب
آمار سایت
بازدیدهای امروز : نفر
بازدیدهای دیروز : نفر
كل بازدیدها : نفر
بازدید این ماه : نفر
بازدید ماه قبل : نفر
تعداد نویسندگان : عدد
كل مطالب : عدد
آخرین بروز رسانی :
امکانات وب

وبلاگ هواداران حاج محمود کریمی
 دلنوشته های منتظران ظهور